pcbilim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pcbilim

bilgisayar, oyun, donanım, yazılım

AnasayfaHOŞGELDİNİZLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Garantili dosya gizlemek ! ßyAtess Farkıyla ;)

YazarMesaj
kings
Administrator
Administrator
kings

Garantili dosya gizlemek ! ßyAtess Farkıyla ;) Empty
MesajKonu: Garantili dosya gizlemek ! ßyAtess Farkıyla ;)   Garantili dosya gizlemek ! ßyAtess Farkıyla ;) Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 1:03 am

Arkadaşlar sizlere windows işletim sisteminde dosya gizlemeyi göstereceğim.
Siz bilin fakat herkese söylemeyin. Bu yolu takip ederek dosyalarınızı gizlerseniz gizlediğiniz dosyalar hiçbir şekilde aramalarda görünmez, çok özellerinizi bu şekilde gizleyebilirsiniz. Benim askerdeyken kullandığım bir taktik bu, istihbarat yarbay denetlemeye oturdu ve okadar film vardı resimlerim vardı tekbir dosyamı bulamadı Gelelim konuya;

Öncelikle E: sürücüsünde ßyAtess adında bir dosya oluşturalım,
Garantili dosya gizlemek ! ßyAtess Farkıyla ;) 25397203ns6
Daha sonra Başlat + Çalıştır yapın ve CMD yazıp konsol 'a geçin,
Daha sonra aşağıdaki şekilde hangi sürücüye geçmek istiyorsanız öncelikle o sürücüye geçin, ben E: sürücüsüne geçeceğim o yüzden E: yazarak E: sürücüsüne geçiş yaptım. Daha sonra yazmanız gereken kod: attrib klasör adı +a +s +r +h /s /d ve ardından enter.
Garantili dosya gizlemek ! ßyAtess Farkıyla ;) Bytas

Daha sonrada bakın bakalım klasör nereye gitmiş Smile
Klasör artık yerinde yok, bu klasörü kullanabilmek için adres çubuğuna E:\ßyAtess yazmak yeterli olur.

Klasörü tekrar görünür yapmak içinse aynı komutta + ları eksi olarak çalıştırın hepsi bu kolay gelsin.

Alıntı.....
https://pcbilim.yetkin-forum.com

Garantili dosya gizlemek ! ßyAtess Farkıyla ;)
1 sayfadaki 1 sayfası